Червень-серпень 2019

Вітаємо з перемогою!!!

Сер
19

Карпізіна Валентина, вихованця гуртка «Дизайн і технології» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Київської області, за зайняте І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» – 2019 за роботу «Робота кипить біля млину», керівник Чернецька Н.В.

 

Posted By admin bnvo детальніше

День спогадів у пришкільному таборі "Успіх"

Чер
14

Сьогодні ми прощаємось з табором відпочинку денного перебування «Успіх». 15 днів веселощів, радісного спілкування, завзяття й оптимізму. Ні хвилини без руху, ні секунди без посмішки. 

Posted By admin bnvo детальніше

Звітування директора Броварського навчально-виховного об’єднання Ткачук Ірини Олександрівни

Чер
14

13 червня 2019 року у Броварському навчально-виховному об’єднанні з метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління закладом освіти відбулося звітування директора Ткачук Ірина Олександрівни перед педагогічним, учнівським колективами та батьківською громадськістю про основні напрями діяльності керівника на даній посаді, створення у закладі освіти належних умов для забезпечення рівного доступу учням, вихованцям для здобуття якісної освіти та змістовного дозвілля, результати роботи Броварського навчально-виховного об’єднання у 2018/2019 навчальному році.

Posted By admin bnvo детальніше

Творчість навколо нас

Чер
13

Щодня табірне дозвілля сповнене різноманіттям цікавих заходів. І сьогоднішній день виявився не менш захоплюючим. 13 червня 2019 року у пришкільному таборі «Успіх» оголошено Днем творчості. Творчість для наших вихованців – це радість життя, натхнення, нове створення світу.

Posted By admin bnvo детальніше

День казки у пришкільному таборі

Чер
12

Гарною традицією у пришкiльному таборi «Успіх» стало щорічне проведення Дня казки, а це неймовірне щастя та радість для наших дітей. У цьому році воно завітало до дітей 12 червня 2019 року.

Posted By admin bnvo детальніше

Подорожуй яскраво, весело та пізнавально

Чер
11

11 червня 2019 року, у День туризму, вихованці пришкільного табору «Успіх» відвідали Національний парк «Межигір’я».

 

Posted By admin bnvo детальніше

День рекордів у пришкільному таборі

Чер
10

Чи варто говорити, що Книга рекордів ось уже протягом багатьох років не перестає дивувати і шокувати нас неймовірними досягненнями, фантастичними винаходами, цікавими фактами. Свою власну Книгу рекордів створили 10 червня 2019 року у пришкільному таборі «Успіх». 

Posted By admin bnvo детальніше

День Нептуна у пришкільному таборі

Чер
07

Дитячий табір – це місце, де дитина культурно і творчо розвивається, бере активну участь у житті колективу, конкурсах та інших заходах. Однак є свято, якого так чекають не тільки діти, але і дорослі, це – День Нептуна! Тому 7 червня 2019 року в пришкільному таборі «Успіх» пройшов День Нептуна.

Posted By admin bnvo детальніше

Зупинись миттєвість, ти – прекрасна

Чер
07

6 червня 2019 року у пришкільному таборі «Успіх» пройшов День яскравих моментів під гаслом «Зупинись миттєвість, ти - прекрасна». 

 

Posted By admin bnvo детальніше

Сторінки

Підписатися на RSS - Червень-серпень 2019

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ